Josef Jiří Kamenický

6834. Vesnice s rybníkem

popis: Olej na kartonu, 32x46 cm, signováno vpravo dole J. Kamenický, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910, Brno-Lískovec
Student veřejné školy uměleckých řemesel v Brně (1928-1933). Poté studia na AVU v Praze (1938-1940 a 1945-1946; prof. Nechleba). Vystavoval především na Moravě.

zbývá: 2 dnů, 18 hodin

konec dražby: 25. 1. 2017 18:11:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč