Jindra Husáriková

6831. Majestát

popis: Tempera na překližce, 52x40 cm, signováno dole uprostřed Husáriková, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1931- Trmice
Studovala na Státní keramické škole v Teplicích a na umělecko průmyslové škole v Praze. Věnuje se především malbě. Její obrazy jsou zážitky, vize a příběhy baladické, mytologické. Neméně důležitá je i grotesknost vidin, které předvádí. V malbách olejem často do hotové malby zasahuje ještě nožem.

zbývá: 2 dnů, 18 hodin

konec dražby: 25. 1. 2017 18:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč