J. Rombald - Pražské panorama

Olej na plátně, 38x48 cm, signováno vpravo dole J. Rombald, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba znečištěna.

o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

6864. Pražské panorama
Dražba ukončena:25.01.2017 18:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč