Ivan Sedliský - Loď

Olej na sololitu, 41x34 cm, signováno vlevo dole Ivan, rám.

o autorovi: 1926 (Ostrava) - 1999 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

6838. Loď
Dražba ukončena:25.01.2017 18:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč