Georg Geyer - Srnky v horském údolí

Olej na plátně, 50x71 cm, signováno vlevo dole G. Geyer 879, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

8614. Srnky v horském údolí
Dražba ukončena:29.03.2017 18:21:57
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč