Gaisler - Samota v horách

Olej na plátně, 51x61 cm, signováno vlevo dole Gaisler, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Gaisler
10304. Samota v horách
Dražba ukončena:27.04.2017 22:31:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč