Olej na kartonu, 57x41 cm, signováno vpravo dole F. Sequens, rám, zaskleno.
Pozn.: Vzadu přípis. Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1836-1896
Narodil se v Plzni. Studoval AVU v Praze, Mnichově a Antwerpách. Na pražské AVU později sám pedagogicky působil. Studijní cestu podnikl do Říma, kde se seznámil s hnutím nazarénů, které ovlivnilo jeho další tvorbu.