František Lange - Cesta u řeky

Olej na kartonu, 15x14 cm, signováno vpravo dole Fr. Lange, rám.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1902. Studoval malířství u Al. Kalvody, Jar. Šafry v Plzni, v Berlíně u prof. W. Bartsche, poté na mnichovské AVU u prof. J. Dieze. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Náměty čerpal na Plzeňsku.

10441. Cesta u řeky
Dražba ukončena:31.05.2017 18:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo