evropský malíř 1. třetiny 19. stol. - Důstojník

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 70x53 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

evropský malíř 1. třetiny 19. stol.
8608. Důstojník
Dražba ukončena:29.03.2017 18:10:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč