Čína 40. léta 20. stol. - Konferenční stolek

Nejdelší strana: 100 cm

Dřevo, 50x100 cm, výška 38 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čína 40. léta 20. stol.
113749. Konferenční stolek
Dražba ukončena:31.03.2024 20:24:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč