Bohumil Čadek - Chalupa nad rybníčkem

Olej na plátně, 50x75 cm, signováno vpravo dole Boh: Čadek, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1898

Malíř krajin a zátiší, také pragensií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 900 Kč.

8353. Chalupa nad rybníčkem
Dražba ukončena:23.02.2017 20:51:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč