Bernard Buffet - Zátiší s lahví

Litografie, 30x23 cm, signováno vlevo nahoře Bernard Buffet, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

8029. Zátiší s lahví
Dražba ukončena:22.02.2017 19:03:45
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:10 000 Kč