Antonín Hudeček - Chaloupka mezi stromy

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 65x100 cm, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.
Žák AVU u profesorů Pirnera a Brožíka, poté studoval v Mnichově u Oty Seitze. V rané tvorbě byl figuralistou, tvořil i akty, později se stal především krajinářem. Na studijních cestách maloval moře. Mezi jeho náměty patřily i hory - Alpy, Nízké a Vysoké Tatry.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo
6825. Chaloupka mezi stromy
Dražba ukončena:25.01.2017 18:02:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
12 000 Kč 25.01.2017 17:54:03 226
11 000 Kč limit (25.01.2017 17:53:56) 2216
11 000 Kč 25.01.2017 17:53:57 226
10 000 Kč limit (25.01.2017 17:53:26) 2216
9 500 Kč 25.01.2017 17:53:27 1016
9 000 Kč limit (09.01.2017 14:13:19) 2216
8 500 Kč limit (09.01.2017 14:13:19) 266
6 000 Kč limit (07.01.2017 14:19:47) 266
5 500 Kč limit (07.01.2017 14:19:47) 2216
4 000 Kč limit (22.12.2016 13:41:27) 266
3 900 Kč limit (22.12.2016 13:41:27) 1040
3 300 Kč limit (22.12.2016 13:40:53) 266
3 200 Kč 22.12.2016 13:40:54 1040
3 100 Kč limit (22.12.2016 13:40:35) 266
3 000 Kč 22.12.2016 13:40:36 1040
2 900 Kč limit (22.12.2016 13:40:21) 266
2 800 Kč 22.12.2016 13:40:22 1040
2 700 Kč limit (21.12.2016 17:48:38) 266
2 600 Kč 19.12.2016 12:07:32 1114
2 500 Kč limit (19.12.2016 12:07:23) 1277
2 500 Kč 19.12.2016 12:07:24 1114
2 400 Kč 18.12.2016 20:25:05 1277
2 300 Kč 18.12.2016 1:50:18 1114
2 200 Kč limit (18.12.2016 1:49:45) 1277
2 200 Kč 18.12.2016 1:49:46 1114
2 100 Kč limit (17.12.2016 17:52:31) 1277
2 100 Kč 17.12.2016 17:52:32 488
2 000 Kč limit (16.12.2016 23:07:52) 1277