Antonín Hudeček

6825. Chaloupka mezi stromy

popis: Kombinovaná technika, 65x100 cm, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice
Žák AVU u prof. Pirnera a Brožíka, poté se učil v Mnichově od Oty Seitze. V rané tvorbě byl figuralistou, dokonce tvořil i akty. Poté se stal především krajinářem. Později díky studijním cestám tíhl k malbě moře, ale po návratu domů opět hledal náměty v našich končinách. Díky cestování po Evropě se dostává i do Alp, a také Malých a Vysokých Tater. Tyto destinace ho natolik uchvátily, že se staly dalším oblíbeným motivem jeho tvorby. V posledním desetiletí svého života se znovu vrací k malbě českých krajin, která ho střídavě provázela po celou dobu jeho tvroby.

 

dražba ukončena: 25. 1. 2017 18:02:00

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
12 000 Kč 25. 1. 2017 17:54:03 226
11 000 Kč limit (25. 1. 2017 17:53:56) 2216
11 000 Kč 25. 1. 2017 17:53:57 226
10 000 Kč limit (25. 1. 2017 17:53:26) 2216
9 500 Kč 25. 1. 2017 17:53:27 1016
9 000 Kč limit (9. 1. 2017 14:13:19) 2216
8 500 Kč limit (9. 1. 2017 14:13:19) 266
6 000 Kč limit (7. 1. 2017 14:19:47) 266
5 500 Kč limit (7. 1. 2017 14:19:47) 2216
4 000 Kč limit (22. 12. 2016 13:41:27) 266
3 900 Kč limit (22. 12. 2016 13:41:27) 1040
3 300 Kč limit (22. 12. 2016 13:40:53) 266
3 200 Kč 22. 12. 2016 13:40:54 1040
3 100 Kč limit (22. 12. 2016 13:40:35) 266
3 000 Kč 22. 12. 2016 13:40:36 1040
2 900 Kč limit (22. 12. 2016 13:40:21) 266
2 800 Kč 22. 12. 2016 13:40:22 1040
2 700 Kč limit (21. 12. 2016 17:48:38) 266
2 600 Kč 19. 12. 2016 12:07:32 1114
2 500 Kč limit (19. 12. 2016 12:07:23) 1277
2 500 Kč 19. 12. 2016 12:07:24 1114
2 400 Kč 18. 12. 2016 20:25:05 1277
2 300 Kč 18. 12. 2016 1:50:18 1114
2 200 Kč limit (18. 12. 2016 1:49:45) 1277
2 200 Kč 18. 12. 2016 1:49:46 1114
2 100 Kč limit (17. 12. 2016 17:52:31) 1277
2 100 Kč 17. 12. 2016 17:52:32 488
2 000 Kč limit (16. 12. 2016 23:07:52) 1277