Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole A. Boubín - Toňátko, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorské razítko.
o autorovi: 1903 - 1971 Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč