Alois  Kirnig - Před domem

Olej na plátně, 59x82 cm, signováno vlevo dole A. Kirnig, rám.

o autorovi: 1840 - 1911

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

8004. Před domem
Dražba ukončena:22.02.2017 18:53:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:39 000 Kč