Zdeněk Nemastil - Víska

Olej na kartonu, 27x38 cm. Signováno vpravo dole Zd. Nemastil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

28738. Víska
Dražba ukončena:27.02.2019 18:09:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč