František Řehák - Z jihočeských rybníků

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Řehák, rám.

1894, České Velenice
Soukromě studoval u prof. Devaye ve Vídni a prof. Rubczaka v Krakově. Studijně procestoval Polsko, Ruskou Ukrajinu, Maďarsko, Rumunsko a Německo. Souborně vystavoval v Českých Budějovicích.

3318. Z jihočeských rybníků
Dražba ukončena:26.11.2015 19:41:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč