Carl Siegfried Stoitzner - Čtenář novin

Olej na dřevě, 21x16 cm, signováno vpravo dole C. Stoitzner, rám.

1866, Vídeň - 1943, Fürth

Pozn.: Rám poškozen.

3084. Čtenář novin
Dražba ukončena:26.11.2015 18:38:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč