Vladimír Pleiner - Skalnaté pobřeží

Olej na plátně, 98x81 cm. Signováno vpravo dole V. Pleiner 1930. Rámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1891 – 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

115958. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:12.05.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč