Vinko Foretić - Rybáři

Olej na plátně. 80x100 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Vinko Foretić
43565. Rybáři
Dražba ukončena:22.04.2020 20:18:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč