V. Wünsche - Ostrava

Olej na kartonu, 52x65 cm, signováno vpravo dole V. Wünsche, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

13658. Ostrava
Dražba ukončena:25.10.2017 22:28:53
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:28 000 Kč