středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Soubor 5- ti kreseb a tisků

rámovány, paspartovány, zaskleny.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
7358. Soubor 5- ti kreseb a tisků
Dražba ukončena:26.01.2017 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč