střední Evropa konec 19. století - Stojánek na dámské kapesní hodinky tzv. jeptišky ve tvaru šperkovničky

Mosaz, sklo, výška 7 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

střední Evropa konec 19. století
115963. Stojánek na dámské kapesní hodinky tzv. jeptišky ve tvaru šperkovničky
Dražba ukončena:12.05.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.05.2024 0:39:06 11927
500 Kč 06.05.2024 12:00:32 6680