signatura nečitelná - Luhačovice

Olej na plátně, 67x91 cm, signatura nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
15526. Luhačovice
Dražba ukončena:24.01.2018 21:44:56
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:21 000 Kč