Rudolf Václavík - Dívka před chalupou

Akvarel, 52x72 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo dole.

Pozn.: Rám přetřen.

1890 Litvínov
Žák vídeňské akademie. Maluje architektury měst, zejména pražské motivy, pracuje akvarelem.

891. Dívka před chalupou
Dražba ukončena:29.01.2014 20:28:15
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč