Pavel Gromnickij - Pohled na město

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vlevo dole azbukou P. Gromnickij, rám.

1889, Dněpropetrovsk - 1977

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6494. Pohled na město
Dražba ukončena:30.11.2016 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč