Pavel Gromnickij - Františkánská zahrada

Kombinovaná technika, 50x60 cm, signováno vpravo dole Gromnickij, rám, zaskleno.

1889, Dněpropetrovsk - 1977

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

3650. Františkánská zahrada
Dražba ukončena:27.01.2016 21:49:45
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč