Pavel Gromnickij - Cesta k domu

Olej na kartonu, 59x50 cm, signováno vlevo dole P. Hromnický, rám, zaskleno.

1889, Dněpropetrovsk - 1977

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6814. Cesta k domu
Dražba ukončena:30.11.2016 21:49:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč