Orest Dubay *1919 - Stromy

Litografie 46/60, 14x11 cm. Signováno tužkou vlevo dole Orest Dubay 1990. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1919 – 2005
Slovenský malíř, grafik a vysokoškolský pedagog, v letech 1968 – 1971 rektor Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě

115967. Stromy
Dražba ukončena:12.05.2024 20:09:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč