monogramováno nečitelně - Můstek přes řeku

Olej na plátně. 45x33 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

monogramováno nečitelně
41009. Můstek přes řeku
Dražba ukončena:27.02.2020 19:47:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:21 000 Kč