Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Adámek. Olištováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1957 – 2002
Malíř, grafik, ilustrátor, sklářský výtvarník. Studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti obor grafika u prof. Nikla a na AVU v Praze obor malba u profesorů K. Součka a R. Koláře.
Poté studoval ve Francii (prof. Neumann) a v Itálii. Zabýval se malbou, grafikou, sochařstvím a monumentální tvorbou. Byl profesorem na VŠUP – katedra designu ve Zlíně, obor figurální kresba. Jeho dílo je zastoupeno v mnoha veřejných i soukromých sbírkách doma i v zahraničí.