M.Holý - Letní odpoledne

Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vlevo dole Holý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

M.Holý
302992. Letní odpoledne
Dražba ukončena:01.01.2020 21:16:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:21 000 Kč