Maxmilián Pirner - Konvolut 2 kreseb Maxmiliána Pirnera

2x kresba, studie reliéfu 20x20 cm, studie rukou 13x18 cm. Značeno razítkem pozůstalosti. volné listy.

Pozn.: 1x papír mírně poškozen mimo obrazovou část.

o autorovi: 1854-1924

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
100285. Konvolut 2 kreseb Maxmiliána Pirnera
Dražba ukončena:30.08.2023 20:50:02
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč