Maxmilián Pirner - Portrét dívky

Olej na dřevě, 26x16 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo nahoře M.P. a datováno 1886.

Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.
Pozn.: Vzadu razítko ze Salónu a soukromá poznámka o autorovi.

815. Portrét dívky
Dražba ukončena:27.11.2013 20:00:52
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč