Maxmilián Pirner - Figurální studie

Kresba, 21x12 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen. Vzadu štítek s potvrzením pravosti z roku 1933. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1854-1924

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

6921. Figurální studie
Dražba ukončena:25.01.2017 19:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč