Lukero - Budoucnost

Kombinovaná technika- akryl, spray na plátně, 90x80 cm. Signováno vpravo dole Lukero. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1993

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

115827. Budoucnost
Zbývá:11 dnů, 20 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:08:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:34 000 Kč