Ludvík Kuba - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 31x23 cm, signováno vpravo uprostřed L. Kuba, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

10162. Kytice ve váze
Dražba ukončena:27.04.2017 19:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč