Leopold Musil - Piran

Olej na plátně, 100x70 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

25314. Piran
Dražba ukončena:29.11.2018 20:46:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč