Květa Válová - Modré zátiší

Olej na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole K. Válová. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1922, Kladno - 1998, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

40882. Modré zátiší
Dražba ukončena:26.02.2020 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč