Klement Lorenc - Milenci

Pálená hlína, výška: 32 cm. Značeno K. Lorenc.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1911 - 1983
Narodil se v Praze. Sochař, žák prof. Drahoňovského na pražské UMPRUM. Tvořil portréty a drobnější i větší plastiky.

23034. Milenci
Dražba ukončena:17.10.2018 20:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč