Karel Veržakovský - Žena

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vpravo dole Veržakovský 1951. Nerámováno.

o autorovi: 1924 - 1963
Narodil se na Ukrajině. Studoval v Praze na AVU v ateliéru figurální tvorby u prof. Obrovského. Studia nedokončil. Věnoval se volné tvorbě, která byla zpočátku ovlivněna impresionismem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

21406. Žena
Dražba ukončena:28.06.2018 18:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč