Karel Šulc - Karlův most

Akvarel, 28x37 cm, signováno vpravo dole Karel Šulc, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta poškozena.

10344. Karlův most
Dražba ukončena:26.04.2017 22:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč