Karel Oberthor - Let černých ptáků

Litografie, 47x32 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 76. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

60268. Let černých ptáků
Dražba ukončena:16.06.2021 19:41:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč