K. Petrbauer - Malostranské náměstí

Olej na kartonu, 52x39 cm, signováno vpravo dole K. Petrbauer, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

9853. Malostranské náměstí
Dražba ukončena:26.04.2017 18:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč