Jules Dupré - Selský dvůr

Olej na plátně, 56x74 cm. Signováno vzadu na blind rámu J. Dupré. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

Jules Dupré
115491. Selský dvůr
Zbývá:11 dnů, 1 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:45:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč

5 500 Kč 27.04.2024 16:26:51 15218
5 000 Kč 26.04.2024 6:21:49 2542