Jaroslav Kučera - Trosky

Olej na plátně, 45x62 cm. Signováno vpravo dole Kučera. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 – 1950
Malíř, textilní výtvarník gobelínář, učitel. Studoval na učitelském ústavu v Příboře a na UMPRUM v Praze. Tkaní gobelínů studoval v Paříži. Učil na několika školách, v létech 1922 – 1925 vedl gobelínovou školu ve Valašském Meziříčí.

305077. Trosky
Dražba ukončena:05.06.2020 20:06:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.06.2020 20:01:27 2663
500 Kč 05.06.2020 18:52:58 6965