Jaroslav Kučera - Napasené - domů

Pastel, 32x40 cm. Signováno vlevo dole J. Kučera 1936 Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1885 – 1950
Malíř, textilní výtvarník gobelínář, učitel. Studoval na učitelském ústavu v Příboře a na UMPRUM v Praze. Tkaní gobelínů studoval v Paříži. Učil na několika školách, v létech 1922 – 1925 vedl gobelínovou školu ve Valašském Meziříčí.

113564. Napasené - domů
Dražba ukončena:24.03.2024 20:55:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč