Jan Saudek - Portrét Sáry

Olej na sololitu, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Saudek. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 74 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

certifikát
115865. Portrét Sáry
Zbývá:1 dnů, 21 hodin
Konec dražby:22.05.2024 20:17:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:44 000 Kč