Jan Melichar - Ve žních

Olej na plátně, 40x52 cm, signováno vlevo dole J. Melichar 45, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - ?

15668. Ve žních
Dražba ukončena:25.01.2018 19:25:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč