Jan Melichar - V sadu za stavením

Olej na překližce, 41x44 cm, signováno vpravo dole J. Melichar 42, rám.

2729. V sadu za stavením
Dražba ukončena:30.09.2015 20:38:10
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 500 Kč